Powiat pucki: 14-16 października - tak grali nasi

(red)
Wicher Łebcz (w narzutkach) wygrał u siebie z Relaksem Mechowo 5:2
Wicher Łebcz (w narzutkach) wygrał u siebie z Relaksem Mechowo 5:2 Piotr Niemkiewicz
Remis Startu. W A klasie wygrywają: MKS, Korona i Kaszubia.

Start, po ciekawej grze, zremisował bezbramkowo z wyżej notowanym Wikędem Kębłowo. Sytuacja grających w okręgówce mrzezinian nie uległa zmianie. Start wciąż zamyka tabelę, choć o 1 punkt powiększył swój dorobek. Jednak do kolejnego w zestawieniu Orła Trąbki Wielkie brakuje jeszcze 2 punktów.

A-klasa
Na wyjazdowym spotkaniu MKS Władysławowo pokonał 2:1 Błyskawicę Redę/Rekowo Górne. Jak widać zmiana szkoleniowca gospodarzy niewiele dała i Błyskawica przegrała kolejne spotkanie.
To podwójne zwycięstwo MKS w tym tygodniu, bo przed meczem seniorów, pojedynek - ale na obiektach sportowych OPO Cetniewo - swój mecz rozegrali juniorzy władysławowskiego klubu.
Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 5:0, a w drugiej ustalili wynik na 7:4.

Na plus ten weekend może zapisać sobie też Korona Żelistrzewo, która rozbiła Bałtyk II Gdynię 3:0. Zwycięstwo jest cenne, bo to dopiero drugi przegrany mecz Bałtyku w tym sezonie rozgrywkowym. Czerwono-czarni przerwali trwającą siedem kolejek dobra passę gdynian.

Na swoim boisku, w słoneczne południe Kaszubia Starzyno nie dała cienia szansy zawodnikom z Szemuda. Eko-Prod uległ gospodarzom 1:3.

Swoje pojedynki na własnych murawach przegrały pozostałe nasze drużyny: Sztorm Mosty - Stolem Gniewino 1:3, Zatoka Puck - FC Gowidlino 2:4

B-klasa
Kolejna wpadka karwian, którzy tym razem na wyjeździe przegrali drugi mecz w tej rundzie. Tym razem lepszy okazał się Bałtyk III Gdynia, który wygrał z Nordą 2:1.
Ale na razie Norda może mówić o szczęściu, bo porażka nie kosztował jej utraty fotela lidera.

Arka Prusewo - Joker Karlikowo 3:1
Wicher Łebcz - Relaks Mechowo 5:2
KS Rozłazino - Huragan Smolno 1:0
Almares Wierzchucino - Kaszuby Połchowo 2:1
Ajax Leśniewo - Konsal Sławoszyno 1:2.