Pożar kutra rybackiego w porcie we Władysławowie: wielkie płomienie i dym widać było z daleka | ZDJĘCIA, NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins

Wideo

29 czerwca 2021 r. aż siedem zastępów straży pożarnej z powiatu puckiego udało się do groźnego pożaru w stoczni Szkunera we Władysławowie: kłęby czarnego dymu i płomienie widać było z daleka.

We wtorek, 29 czerwca 2021 do strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku wpłynęło zawiadomienie o pożarze kutra rybackiego w stoczni Szkunera, przy ul. Portowej we Władysławowie.

- Około godz. 13: 14 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w porcie we Władysławowie, gdzie prawdopodobnie zapaliła się izolacja w części dziobowej remontowanego kutra - mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku. - Na miejscu pracowały cztery zastępy z JRG Puck, dwa zastępy OSP Chłapowo oraz zastęp OSP Władysławowo.

Na szczęście nikt nie został ranny w wyniku tego groźnie wyglądającego pożaru.

Pożar kutra rybackiego w porcie we Władysławowie: wielkie pł...

998 = 112. Od 15 czerwca 2021 roku w powiecie puckim dzwoniąc pod numer 998 Państwowej Straży Pożarnej usłyszymy komunikat: "Numer alarmowy 112, proszę czekać na zgłoszenie się operatora". Województwo pomorskie, podobnie jak i inne regiony, realizuje program przełączania numeru alarmowego 998 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego (CPR).

Byłeś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu puckiego? Daj nam znać! Podziel się zdjęciami z nami i naszymi Czytelnikami. Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Dodaj ogłoszenie