Pożar we Władysławowie: spłonęła restauracja w budynku przy torze gokartowym na ul. Starowiejskiej | NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Bardzo wczesnym rankiem strażacy powiatu puckiego zostali postawieni na nogi wezwaniem do pożaru przy ul. Starowiejskiej we Władysławowie. Pomimo szybkiej akcji pożarników, spłonęła znaczna część budynku znajdującego się przy torze gokartowym.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku w czwartek, 3 czerwca 2021 (Boże Ciało 2021). Na miejscu pracowali strażacy z JRG Puck, OSP Władysławowo i OSP Chłapowo. W tym czasie strażacy z OSP Starzyno zabezpieczali powiat.

- Pożar jednego z najbardziej charakterystycznych budynków we Władysławowie. O godzinie 5:26 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku koło toru gokartowego u nasady półwyspu - mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku. - Z informacji wynikało, że cały budynek jest w ogniu. Spaleniu uległo górne piętro budynku, na którym mieściła się restauracja z tarasem. Straty ogromne.

Nikt nie został rany w wyniku tego pożaru.

Pożar we Władysławowie: spłonęła restauracja w budynku przy ...

998 = 112. Od 15 czerwca 2021 roku w powiecie puckim dzwoniąc pod numer 998 Państwowej Straży Pożarnej usłyszymy komunikat: "Numer alarmowy 112, proszę czekać na zgłoszenie się operatora". Województwo pomorskie, podobnie jak i inne regiony, realizuje program przełączania numeru alarmowego 998 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego (CPR).

Byłeś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu puckiego? Daj nam znać! Podziel się zdjęciami z nami i naszymi Czytelnikami. Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Kredyt hipoteczny, to coraz większe ryzyko. UOKiK ostrzega.

Wideo

Dodaj ogłoszenie