Przedświąteczne targowisko w Pucku 2020: rękodzieła, trafione prezenty, regionalne potrawy - m.in. takie cuda można było tam kupić | ZDJĘCIA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia w Pucku odbył się jarmark, na którym można było nabyć najróżniejsze rękodzieła: w tym przepiękne ozdoby świąteczne i wymyślne bombki na choinki. Nie brakowało też potraw regionalnych, zabawek i ubrań. Jednak w tym roku było troszeczkę inaczej, gdyż stoiska rozlokowały się na nowiutkim, miejskim targowisku, tzw. Manhattanie, a nie na Starym Rynku jak w ubiegłych latach.

Przedświąteczne targowisko w Pucku 12-13 grudnia 2020

Na puckim Manhattanie każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a nawet zainspirować się w wyborze prezentów dla bliskich na nadchodzące święta.

Wesołą atmosferę na targowisku w Pucku podsycała muzyka płynąca ze specjalnie przygotowanych głośników, a funkcję dj-a pełnił niezawodny kapelmistrz Orkiestry Dętej Ziemi Puckiej Ryszard Bizewski.

Wśród stoisk nie mogło zabraknąć Puckiego Hospicjum, gdzie można było kupić cudowne rękodzieła, a tym samym wspomóc pracę i funkcjonowanie hospicjum w Pucku.

Przedświąteczne targowisko w Pucku 2020: rękodzieła, trafion...

Była też i nadzieja dla zmęczonych oglądaniem i kupowaniem, bo na miejscu można było kupić grzaniec oraz inne, możliwe do strawienia na miejscu przysmaki.

Przedświąteczne targowisko w Pucku było czynne w godzinach od 10:00 do 18:00 w sobotę 12 grudnia i w niedzielę 13 grudnia 2020.

Na targowisko w Pucku zapraszała także sama burmistrz Pucka Hanna Pruchniewska:

Chcesz też podzielić się swoimi fotkami z powiatu puckiego z nami i naszymi Czytelnikami? Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie