Szkoła Podstawowa Puck. Igrzyska w Garczynie: przełaje

Szkoła Podstawowa Puck - przełaje w Garczynie
Szkoła Podstawowa Puck - przełaje w Garczynie Szkoła Podstawowa Puck
Szkoła Podstawowa Puck. Młodzi biegacze, którzy wywalczyli tytuł mistrzów powiatu puckiego, pojechali na igrzyska w Garczynie. Jak puckim uczniom poszło na finałach wojewódzkich?

Szkoła Podstawowa Puck najpierw wywalczyła tytuł mistrzów powiatu puckiego w przełajach. To dało uczniom przepustkę do startu w Finałach Wojewódzkich Igrzysk w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Te zawody odbyły się w Garczynie.

Niedaleko Kościerzyny na starcie pojawiły się 22 najlepsze drużyny z Pomorza. Młodzi biegacze startowali w dwóch kategoriach - dziewcząt oraz chłopców.

- Nasi uczniowie uplasowali się w kategorii dziewcząt na 12 miejscu, natomiast w kategorii chłopców na miejscu 16 - relacjonuje Krystyna Czubachowska, nauczycielka z SP Puck

Strefa Biznesu: Plantatorzy ostrzegają - owoce w tym roku będą droższe