Ajax Leśniewo - Klif Chłapowo 2:1 (1:1)

p.
Mecz Ajax Leśniewo - Klif Chłapowo
Mecz Ajax Leśniewo - Klif Chłapowo Klif Chłapowo
Ajax Leśniewo - Klif Chłapowo. Gol po przerwie zapewnił gospodarzom zwycięstwo. Jedną z bramek Ajax zdobył z rzutu karnego.T pierwsze punkty dla Leśniewa w sezonie 2013/14.

Mecz Ajax Leśniewo - Klif Chłapowo do przerwy zakończył się remisem 1:1 i o podziale punktów rozstrzygnąć miała druga połowa.
Zwycięstwo gospodarzom było potrzebne, bo w inauguracyjnej kolejce Ajax Leśniewo przegrał 3:5 z drużyną Zenit Łęczyce.
W nieco lepszej sytuacji był Klif Chłapowo, który 3:2 ograł Konsal Sławoszyno.

Ajax Leśniewo trzy punkty zawdzięczać może dwóm golom, które dla drużyny z gminy Puck zdobył Paweł Maksymiuk - w tym jedną z rzutu karnego.
- Dziękujemy kibicom i zapraszamy do dopingu i liczniejszego przybywania na mecze, bo jest na co popatrzeć - przyznaje na swojej stronie Ajax Leśniewo. - Brawo chłopaki, powodzenia w dalszej części rozgrywek.