Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

II liga grupa A. SMS PZKOSZ Władysławowo - KING WILKI Morskie Szczecin 85:92

Damian Jeszke
SMS PZKosz Władysławowo
W meczu II ligi gr. A spotkały się dwie drużyny które zajmują najwyższe miejsce w tabeli, SMS PZKOSZ Władysławowo oraz KING WILKI Morskie Szczecin.

W pierwszej piątce SMS-u wystąpili: Kamil Zywert, Jakub Garbacz, Damian Jeszke, Mateusz Migała oraz Mikołaj Witliński.
Nasi uczniowie grali przeciwko bardzo doświadczonej drużynie w której występują między innymi Paweł Kowalczuk oraz Marcin Stokłosa, jeszcze niedawno gracze Polskiej Ekstraklasy. Pierwszej kwarty nasi uczniowie nie zaczęli zbyt dobrze, bo w ciągu kilku minut goście wszyli na prowadzenie 8:0.
Pierwsze punkty dla SMS-u zdobył Damian Jeszke.
Pod koniec kwarty nasi zawodnicy próbowali zmniejszyć wynik lecz ostatecznie kwarta zakończyła się wynikiem 28:14 dla szczecinian.

Obejrzyj nasz serwis w całości poświęcony drużynie SMS PzKosz z Władysławowa

W drugiej kwarcie uczniowie wyszli bardziej bojowo nastawieni i postawili trudniejsze warunki przyjezdnym. Z dobrej strony w drugiej kwarcie pokazał się Filip Strusk,i który trafił dwie trójki z rzędu.
Pierwsza połowa zakończyła się 14. punktowym prowadzeniem gości.
Trzecią kwartę uczniowie rozpoczęli bardzo dobrze i powoli zmniejszyli przewagę.
Ostatnia kwarta była najciekawszą w tym meczu, a celnymi trafieniami za trzy punkty imponował Leszek Kaczmarski, który trafił sześć na osiem oddanych rzutów.

Uczniowie z Władysławowa na 2 min. przed końcem zmniejszyli przewagę do trzech punktów. Niestety najważniejszej trójki w meczu nie trafił Damian Jeszke. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 92:85 pomimo dobrej gry w drugiej części spotkania uczniów, mecz wygrała drużyna gości.

Nasz serwis przygotowujemy wspólnie ze

Dla SMS-u punkty zdobywali: Kamil Zywert 7, Leszek Kaczmarski 22, Mateusz Migała 9, Filip Struski 6, Marek Zywert 5, Kacper Borowski 8, Nikodem Sirijatowicz 5, Jakub Garbacz 4, Damian Jeszke 17, Mikołaj Witliński 2.