Jastarnia. Kawalerowie - żonaci, tym razem lepsi byli ci pierwsi

Roman Kościelniak
Kawalerowie - żonaci
Kawalerowie - żonaci Łukasz Boszk
Jastarnia. Kawalerowie - żonaci jedną z dorocznych atrakcji majówki na Półwyspie Helskim. Tym razem wygrali ci pierwsi. Kibice mieli okazję zobaczyć aż osiemnaście bramek.

Jastarnia. Kawalerowie - żonaci, doroczny mecz rozgrywany w na Półwyspie Helskim w pierwszy weekend maja.

Mecz lepiej rozpoczęli kawalerowie, którzy szybko wyszli na prowadzenie 3:0. Pod koniec pierwszej połowy coraz sprawniej zaczęła grać drużyna małżonków, która do przerwy przegrywała 2:5. Druga cześć spotkania to wymiana ciosów, których więcej zadali kawalerowie i to ich drużyna wygrała mecz 12:6.

Sztorm II Mosty zremisował z Zatoką Puck

Kawalerowie zagrali w składzie:
Wojciech Stachowicz, Piotr Kamiński - 3 bramki, Paweł Kamiński - 3, Krzysztof Dettlaff - 3, Ryszard Regulski - 1, Mikołaj Kohnke - 1, Łukasz Żygadło - 1, Robert Wińszyk, Krzysztof Konkol, Karol Herrmann.