Jastarnia. Żonaci zmierzyli się z kawalerami w towarzyskim meczu piłki nożnej. Kto wygrał?

Roman Kościelniak
Żonaci - kawalerowie
Żonaci - kawalerowie Fot. Łukasz Boszk
Tradycją maja stały się doroczne mecze piłkarskie, w których żonaci mieszkańcy Jastarni grają z kawalerami. Kto był lepszy w tym roku?

Od początku meczu obie drużyny walczyły twardo i równo. Kawalerowie dwa razy obejmowali prowadzenie, ale to żonaci po pierwszej połowie prowadzili 6:3. Druga połowa to już zdecydowana przewaga żonatych, którzy bardzo dobrze bronili i świetnie wykorzystywali wypracowane sytuacje. Mecz zakończył się wynikiem 11:5 dla żonatych i to oni do najbliższego meczu będą panowali w Jastarni.