18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Kaszuby Połchowo zremisowały z Błyskawicą Reda Rekowo. Mecz zakończył się wynikiem 4:4

p.
Piotr Niemkiewicz
To był dobry mecz dla Kaszub, który drużyna z Połchowa śmiało mogła wygrać. Jednak połchowian pokonało ostatnich kilkadziesiąt minut.

A-klasowcy z Redy - gdzie rozgrywane było spotkanie - od początku nie postawili zbyt wygórowanych warunków, bo to właśnie goście z Połchowa strzelili pierwszą bramkę.

Kaszuby Połchowo kontra Jantar Swarzewo - kto wygrał spotkanie B klasie?

Pierwszego gola Kaszubom zdobywa Marcin Portalski, a kolejnego Dawid Graczyk, ale potem punktują gospodarze. I pierwsza połowa kończy się jednobramkową przewagą graczy z Połchowa.

Kaszuby Połchowo kontra Joker Karlikowo - piłkarski pojedynek na filmach

Druga połowa znowu zaczyna się od mocnego uderzenia Kaszub, które - po trafieniu Bartłomieja Barzowskiego - prowadzą już 3:1. Pełnię szczęścia zespól z gminy Puck osiąga po kolejnym trafieniu. Tym razem piłkę do siatki pakuje Grzegorz Toruńczak.
- Niestety ostatnie 25-30 minut należało dla graczy Błyskawicy, którzy zdobywali bramki kolejno na 2:4, 3:4, a wyrównali w ostatniej akcji meczu - piszą na swoim facebookowym wallu połchowianie.

Kaszuby Połchowo kontra Sztorm Mosty - zobacz zimowy sparing

W spotkaniu wystąpili: Rafał Smyk, Pan Adam, Marcin Portalski, Bartek Kuhn, Krzysztof Czerwiński, Bartosz Nowacki, Bartłomiej Barzowski, Grzegorz Toruńczak, Kuba Westphal, Dawid Graczyk, Adrian Mazurek, Artur, Krzysztof Niklas.