Netto Cup 2015 Szczecin. Helanin Norbert Górski wywalczył brąz | ZDJĘCIA, WIDEO

Netto Cup 2015 Szczecin - zagrał Hel
Netto Cup 2015 Szczecin - zagrał Hel Norbert Górski
Netto Cup 2015, czyli międzynarodowy turniej badmintona w międzynarodowym wydaniu. Wśród zawodników byli m.in. helanie. A Norbert Górski wywalczył brązowy medal w grze singlowej.

Netto Cup 2015 - międzynarodowe zawody badmintonistów - szczęśliwe dla reprezentacji Helu, która wystąpiła w składzie: Adam Hermann, Andrzej Garbiec, Mateusz Grygowski, Norbert Górski.
- W Szczecinie odbyło się prawdziwe święto badmintona, w którym udział wzięło około 280 zawodników - relacjonuje Norbert Górski. - Hel pokazał się z jak najlepszej strony.

W tym roku na Netto Cup 2015 zagrali Polacy, Rosjanie, duża grupa Niemców, Francuzów, Norweg oraz reprezentant Indii. W kategorii singiel mężczyzn 40+ amator Norbert Górski zajął z Helu zajął medalowe, trzecie miejsce i został udekorowany brązowym medalem.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Jak było na zawodach badmintona w Szczecinie? Turniej okazał się być jedynym w swoim rodzaju.
- Fajna atmosfera, emocjonujące pojedynki - komentuje brązowy medalista z Helu. - Ponad 500 meczy, 1000 zniszczonych lotek, ponad 200 medali, pełne korty kibiców.

A zawodnikom dawał możliwość zmierzenia się z byłymi graczami ligowymi, czy reprezentantami Polski.