Powiat pucki. Korona i Start strzeliły bramkę w 8 minucie. Porażki w klasie A

Roman Kościelniak
Korona po ładnej grze zremisowała u siebie z rezerwami Cartusii Kartuzy. Start przegrał na wyjeździe z Orłem Trąbki Wielkie.

Mecz na boisku w Żelistrzewie obfitował w wiele znakomitych akcji. Korona zdobyła pierwszą bramkę już w ósmej minucie. Jednak goście zdołali bardzo szybko odpowiedzieć trafieniem do siatki. Korona zremisowała 3:3

Zobacz zdjęcia z meczu w Żelistrzewie

Start Mrzezino w wyjazdowym meczu z Orłem Trąbki Wielkie, podobnie jak Korona, również strzelił bramkę w ósmej minucie. Jednak tylko na tyle stać było drużynę z Mrzezina. Start przegrał 1:3.

W klasie A Almares Wicher Wierzchucino przegrał u siebie z KP Sopot 0:5, a Kaszubia Starzyno uległa w wyjazdowym spotkaniu Błyskawicy Reda Rekowo 2:3. W niedzielę Norda Karwia przegrała bardzo wysoko, bo aż 0:10 w Rumi z Orkanem MKS.

Piłkarski serwis powiatu puckiego

W klasie B Kaszuby Połchowo przegrały z Jantarem Swarzewo 2:4, a Konsal Sławoszyno bezbramkowo zremisował z Huraganem Smolno.

Zdjęcia z meczu Kaszuby Połchowo - Jantar Swarzewo

W ostatnim sobotnim spotkaniu Arka Prusewo przegrała na wyjeździe z OKS Janowo 0:2.

Zobacz zdjęcia z meczu Konsala z Huraganem

W niedzielę Relaks Mechowo pokonał Ajax Leśniewo 3:2, Klif Chłapowo zremisował z Huzarem Choczewo 1:1, a Zatoka Puck uległa Jokerowi Karlikowo 1:2.