Powiat pucki. W środę piłkarze rozegrali ligową kolejkę. Sprawdź wyniki spotkań

Roman Kościelniak
Klif Chłapowo
Klif Chłapowo Piotr Niemkiewicz
W środę piłkarze wybiegli na boiska, by walczyć o ligowe punkty. Czy Start podtrzymał dobrą passę, a Korona odwróciła złą kartę?

Start Mrzezino na własnym boisku podejmował Gedanię Gdańsk.
- W pierwszej części meczu goście postawili nam ciężkie warunki - przyznaje trener Dariusz Kasprzyk. - Często musieliśmy bronić dostępu do bramki. Na szczęście do przerwy nie straciliśmy gola.
Po zmianie stron gdańszczanie wyraźnie osłabli. To wykorzystali gospodarze i ruszyli ostro do ataku. Zaowocowało to bramkami Michała Procha i Karola Bieszka. Start wygrał z Gedanią 2:0.

W sobotę MKS Władysławowo zamiast meczu ligowego rozegrał wewnętrzny sparing

Korona Żelistrzewo nie dała rady wiceliderowi Amatorowi Kiełpino. Zespół z powiatu puckiego przegrał na wyjeździe 1:4. Czerwono-czarni spadli już na siódme miejsce w tabeli.

W klasie A MKS Władysławowo tylko zremisował z FC Gowidlino 1:1.
- Być może nasi już myślą o odpoczynku - przyznaje wiceprezes Mirosław Kania.
Cenny punkt zarobiła Norda Karwia w meczu z Eko-Prod Szemud. Choć jak przyznaje trener, pozostaje pewien niedosyt.
- Do przerwy prowadziliśmy 2:0 - relacjonuje Józef Selke. - W drugiej połowie oni zdołali wyrównać. Szkoda straconych dwóch punktów.
Norda zremisowała z drużyną z Szemudu 2:2.
Wicher Wierzchucino uległ na własnym boisku Błyskawicy Reda Rekowo 0:2. Sztorm Mosty pokonał Dragona Bojano 2:1.