Pucka liga baśki - podsumowanie sezonu

Roman Kościelniak
Podsumowanie puckiej ligi baśki
Podsumowanie puckiej ligi baśki Henryk Radtke
Pucka liga baśki - w Mechowie na podsumowaniu sezonu w Wiejskim Domu Kultury spotkali się uczestniczy rozgrywek. Przy okazji odbył się turniej, który wygrał Stanisław Jurkiewicz z Gdyni.

Pucka liga baśki - podsumowanie sezonu było okazją do rozegrania okolicznościowego turnieju.

W rozgrywkach wzięło udział 112 zawodników. Zwyciężył Stanisław Jurkiewicz (Pianka Gdynia) przed Janem Jamrusem (Białogóra) oraz Władysławem Darżnikiem (Rekowianie Rekowo). W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna z Białogóry przed Fox-em Gdynia oraz ekipą Emeryci Mrzezino.

Czytaj o przedostatniej ligowej kolejce

Po rozegranym turnieju odbyło się uroczyste podsumowanie rozgrywek sezonu 2013/2014. W 18 turniejach sklasyfikowanych zostało 152 zawodników, w tym 7 kobiet z 25 drużyn.

Zwycięzcą w ogólnej klasyfikacji indywidualnej został Juliusz Dominik (Kłos Werblinia) przed Mariuszem Kaźmierczakiem (Gran Krokowa) oraz Wacławem Bałachowskim (Remus Żelistrzewo).

Najwyżej sklasyfikowaną Baśkarką została Maria Dominik (Kłos Werblinia) – 65 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna Kłos Werblinia grająca w składzie: Maria i Juliusz Dominik, Marek i Henryk Radtke, Kazimierz Kwidziński oraz Marcin Piontke, przed ekipą Pianka Gdynia oraz Brzozakami Mechowo.