Siatkówka plażowa. UKS Zatoka 95 Puck z dwoma medalami na mistrzostwach województwa pomorskiego młodziczek. Sławomir Gojka z sukcesami!

Piotr Niemkiewicz
Sukcesy siatkarek z Pucka. Dziewczyny z UKS Zatoka 95 Puck wywalczyły dwa medale w Mistrzostwach Młodziczek w Siatkówce Plażowej. Podopieczne trenera Sławomira Gojki pojadą na finały do Kołobrzegu.

Dwa medale - srebrny i brązowy - wywalczyły zawodniczki UKS Zatoka 95 Puck, które zagrały w Mistrzostwach Młodziczek w Siatkówce Plażowej w Pucku. Podium dał im też awans do Półfinałów Mistrzostw Polski w Kołobrzegu.

W turnieju rozgrywanym na puckiej plaży wystąpiły 32 najlepsze pary w woj. pomorskim.

Największy sukces notuje para Julia Kiernozek i Julia Dettlaff , który skończyły zawody ze srebrnym medalem. Jedną lokatę niżej uplasowały się Oliwia Skrzypkowska i Ania Stefańska.

- Niewiele zabrakło do awansu innym naszym parom: Alicji Stefańskiej i Wiktorii Mielnik oraz parze Suzana Jasińska/Martyna Jasińska, które zostały sklasyfikowane na 9. miejscu - komentuje trener Sławomir Gojka. - Serdecznie gratulujemy świetnych występów i awansów.

Plażowe zawody zostały zorganizowane przez Wydział Siatkówki Plażowej przy Pomorskim Wojewódzkim Związku Piłki Siatkowej oraz UKS Zatokę 95 Puck.

Agata Ceynowa (UKS Zatoka 95 Puck) i Jagoda Gruszczyńska na zawodach w Australii

Wychowanka UKS Zatoka 95 Puck na mistrzostwach w Australii. ...