Smolno. Huragan Smolno - Zatoka Puck 2:3 (1:3)

hs
Huragan Smolno - Zatoka Puck
Huragan Smolno - Zatoka Puck Piotr Niemkiewicz
Zatoka po pierwszych dziesięciu minutach prowadziła 2:0, ale jak się okazało to był dopiero początek prawdziwych emocji.

Wydawało się, że dwa gole UKS Zatoki 95 Puck i zmarnowana akcja bramkowa z czwartej minuty meczu to dość, by pogrążyć Huragan Smolno, ale gospodarze nie odpuścili tego meczu.
W 33. minucie udało się Huraganowi wykorzystać błąd obrony i strzelić kontaktową bramkę, ale Zatoka szybko odpowiedziała celnym trafieniem.

Pucka piłka - serwis piłkarski powiatu puckiego

Po przerwie tempo gry nie malało - Zatoka rzuciła się do walki, ale albo paliła sytuacje, albo przestrzeliwała. Nieskuteczność gości wykorzystali w końcu gospodarze, którzy od ok. 50 min. królowali na boisku. Co przyniosło efekt w 68 min. Niewiele też brakowało, by Smolno kilka minut później wyrównało.
Jednak do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Bramki dla Zatoki: Michał Wychert (21 i 37 min.), Patryk Rompa 11 min.
Skład ZATOKI: Krzysztof Kaźmierczak - Damian Jarzembinski, Wiktor Goyke, Adrian Mikołajczyk, Andrzej Mudlaff -Karol Kardaś (63 - Daniel Borkowski), Bartłomiej Grajewski,Bartosz Filipowicz (66 - Dawid Kuc) Kamil Hintzke - Michał Wychert, Patryk Rompa (83 - Bartosz Palachowski).