Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

SMS PZKosz Władysławowo 75:63 Basket Ósemka Wejherowo

Janusz Kociołek
We Władysławowie spotkały się drużyny SMS-u PZKosz Władysławowo, oraz Basket Ósemki Wejherowo. Z dobrej strony w tym spotkaniu pokazali się Damian Jeszke, oraz Stanferd Sanny.

W pierwszej piątce SMS-u wystąpili: Kamil Zywert, Stanferd Sanny, Damian Jeszke, Mikołaj Witliński oraz kapitan drużyny Mateusz Migała.
Mecz rozpoczął się korzystnie dla naszych uczniów, w 5 minucie spotkania prowadziliśmy już 18:9. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 32:17.
W drugiej kwarcie przeciwnicy zastosowali obronę strefową, którą zawodnicy SMS-u mieli problem pokonać. Przyjezdni grali bardzo szybką kontrą, dzięki czemu zmniejszyli swoją stratę. W rezultacie pierwsza połowa skończyła się wynikiem 45:39.

Obejrzyj nasz serwis w całości poświęcony drużynie SMS PzKosz z Władysławowa

Przez całą trzecią kwartę mecz toczył się punkt za punkt i żadna z drużyn nie mogła osiągnąć znaczącego prowadzenia. Ta odsłona meczu, zakończyła się wynikiem 57:53.
Czwartą część meczu lepiej rozpoczęli zawodnicy z Wejherowa, którzy zdobyli 6 punktów z rzędu i wyszli na jedno-punktowe prowadzenie. W tym momencie ciężar zdobywania punktów wziął na siebie Stanferd Sanny, który najpierw trafił „trójkę” na przełamanie, a potem dorzucił jeszcze jeden kosz z półdystansu.
Ostatnie 4 minuty spotkania nasi uczniowie wygrali 9:0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 75:63. Z dobrej strony w tym spotkaniu pokazali się Damian Jeszke, oraz Stanferd Sanny.

Nasz serwis przygotowujemy wspólnie ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego we Władysławowie.

SMS PZKosz Władysławowo 75:63 Basket Ósemka Wejherowo (32:17, 13:22, 12:14, 18:10)
SMS: Kamil Zywert 0, Krystian Koźluk 9, Mateusz Migała 7, Wojciech Majchrzak 6, Adam Siewruk 6, Stanferd Sanny 13, Piotr Łucka 0, Dominik Olejniczak 2, Damian Jeszke 17, Mikołaj Witliński 9, Marcin Wieluński 6.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia