Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

SMS PZKosz Władysławowo 84:62 ŁKS Pogoń Lębork

Janusz Kociołek
SMS Władysławowo wyjechał na spotkanie do Pogoni Lębork. I wygrał, ale w zespole szału radości nie ma. Dlaczego?

W pierwszej piątce SMS-u wystąpili Wojtek Majchrzak, Marek Zywert, Rafał Stefanik, Adrian Krawczyk, oraz kapitan drużyny Mateusz Migała.
Spotkanie rozpoczęło się od totalnej dominacji drużyny z Władysławowa, która w 6 minucie spotkania prowadziła już 16:0.

Obejrzyj nasz serwis w całości poświęcony drużynie SMS PzKosz z Władysławowa

Od tego momentu, gra stała się bardziej wyrównana, a spotkanie toczyło się punkt za punkt. - Pierwsza kwarta skończyła się wynikiem 24:12 na naszą korzyść, a pierwsza połowa 42:28.
Trzecia kwarta również nie przyniosła większych zmian w wyniku, przewaga zawodników SMS-u utrzymywała się w granicach 15 punktów.
W ostatniej odsłonie meczu nasi zawodnicy zdołali powiększyć swoją przewagę o 7 kolejnych "oczek", a ostatecznie wynik końcowy wyniósł 84:62. Niestety mimo wygranej, nasi zawodnicy nie mogą zaliczyć tego meczu do udanych, przeciwnicy grali bardzo chaotycznie, co niezbyt nam pasowało.

SMS PZKosz Władysławowo 84:62 ŁKS Pogoń Lębork (24:12, 18:16, 19:18, 23:16)
SMS: Krystian Koźluk 8, Mateusz Migała 7, Wojciech Majchrzak 7, Adam Siewruk 14, Marek Zywert 13, Rafał Stefanik 7, Piotr Łucka 5, Dominik Olejniczak 12, Marcin Wieluński 3, Adrian Krawczyn 8.

Nasz serwis przygotowujemy wspólnie ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego we Władysławowie