Sportowiec powiatu puckiego 2013 - dziś koniec głosowania WYNIKI

P.
Sportowiec powiatu puckiego 2013
Sportowiec powiatu puckiego 2013 naszemiato.pl
Sportowiec powiatu puckiego i trener powiatu puckiego 2013 - nasz plebiscyt wkracza w decydującą i najbardziej emocjonującą fazę. Kto wygra? Komu będziemy dopingować w wojewódzkim finale? Dziś w nocy koniec głosowania!

Sportowiec powiatu puckiego 2013, to nasza zabawa, w której sympatycy, zawodnicy i szkoleniowcy oraz Czytelnicy Dziennika Bałtyckiego wybierają wyjątkowych ludzi lokalnego sportu.

Do kogo trafią tytuły Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Puckiego 2013 oraz Najpopularniejszego Trenera Powiatu Puckiego 2013? Tego dowiemy się już dziś po północy.

Sportowiec powiatu puckiego 2013 - sprawdź nasz serwis

Przypomnijmy, o zwycięstwie zadecyduje liczba SMS-ów, które trafią na konto konkretnego kandydata - zawodnika lub trenera. Ten, kto do północy zbierze ich najwięcej, automatycznie przejdzie do dalszej części zabawy - pomorskiego plebiscytu, który już po raz 61. organizuje Dziennik Bałtycki (z naszym partnerem Urzędem marszałkowskim w Gdańsku).

Kto ma największe szanse na tytuł? Praktycznie każdy, po do północy jeszcze sporo czasu. Ale do tej pory (godz. 15) największą szansę na drużynowe zwycięstwo ma Studio Dance Flow Hel, które w obu kategoriach - sportowiec oraz trener - ma przedstawicieli w czołówce.

Wśród sportowców w czubie są: Paweł Struck, Paulina Brączkowska i Natalia Hermann, a wśród szkoleniowców - Daniel Choiński, założyciel Dance Flow.

Taneczną młodzież z Półwyspu Helskiego rozdzielają dwaj kandydaci z innych dyscyplin: tenisista Franciszek Tuszer oraz biegacz długodystansowy Roman Elwart.

Spore szanse na fotel najpopularniejszego trenera ma także Leszek Schmidt, który prowadzi Zatokę Puck - piłkarski klub z powiatowego miasta.

Wyniki - uaktualniane na bieżąco - można sprawdzić klikając tutaj:
- Najpopularniejszyo Trener Powiatu Puckiego 2013
- Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Puckiego 2013

Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Dodaj ogłoszenie