Start Mrzezino przegrał u siebie. Wyniki piłkarskie w powiecie puckim

Roman Kościelniak
Piłkarska kolejka ligowa
Piłkarska kolejka ligowa Roman Kościelniak
Start Mrzezino i MKS Władysławowo przegrały ligowe mecze. Wyniki piłkarskie w powiecie puckim. Sprawdź, kto zgarnął komplet punktów, a który zespół schodził z boiska pokonany.

Wyniki piłkarskie w powiecie puckim.
Obie nasze drużyny grające w klasie okręgowej przegrały swoje pojedynki.
Start Mrzezino podejmował GKS Kowale. Mecz początkowo odbywał się pod dyktando gospodarzy. Jednak w drugiej części spotkania goście przejęli inicjatywę. Ostatecznie Start przegrał 2:4.
MKS Władysławowo spotkał się u siebie z Gedanią Gdańsk. Rywale zajmują trzecie miejsce w tabeli. Po trzech błędach obrony goście strzelili trzy bramki dające zwycięstwo. Honorowego gola w 84 minucie strzelił Michał Świerczyński.

Porażki w klasie A

Jantar Swarzewo grał na własnym boisku z KP Gdynia. Goście postawili szczelną obronę, przez która miejscowi nie mogli się przedrzeć. Ostatecznie Jantar przegrał 0:3. Zobacz galerię zdjeć z meczu
Kaszubia Starzyno podejmowała drużynę Wichra Wierzchucino. Mecz był dość wyrównany. Ostatecznie pojedynek zakończył się remisem 1:1.
Podziałem punktów zakończył się także wyjazdowy pojedynek Nordy Karwia z FC Gowidlino. Oba zespoły strzeliły po dwie bramki.
Sztorm Mosty wygrał w Redzie z Celtikiem 4:2.

MKS II Władysławowo - Konsal Sławoszyno 5:1,
Relaks Mechowo - Klif Chłapowo mecz przerwany w 72 minucie przy stanie 2:3. Powodem był zapadające ciemności.