Start Mrzezino sprawił sporą niespodziankę w meczu z wyżej notowanym rywalem

Roman Kościelniak
Start Mrzezino - Orzeł Trąbki Wielkie
Start Mrzezino - Orzeł Trąbki Wielkie fot. Piotr Niemkiewicz
Niewielu dawało szansę piłkarzom Startu Mrzezino w starciu z Orłem Trąbki Wielkie w klasie okręgowej. O wyniku zdecydowały ostatnie minuty spotkania.

Start Mrzezino już od pierwszych minut meczu wypracował lekką przewagę. W ciągu pierwszego kwadransa gospodarze kilka razy zagrozili bramce Orła. Rywale próbowali odpowiadać kontratakami, jednak żadna z drużyn nie potrafiła zmienić wyniku.

Zobacz galerię zdjęć z meczu

Mecz rozstrzygnął się w ostatnich minutach za sprawą strzałów Marka Piepera i Łukasza Jednachowskiego. Start wygrał 2:0.

Piłkarski serwis powiatu puckiego

- Cieszy zasłużone zwycięstwo - komentuje Dariusz Kasprzyk, trener Startu Mrzezino. - Może to początek naszego marszu na wyższa lokatę w tabeli.