Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Szczecin. Uczniowie z Władysławowa na wyjeździe byli bliscy pokonania Wilków Morskich

pin
Drużyna SMS Władysławowo zmierzyła się na wyjeździe z liderem II ligi Wilkami Morskimi ze Szczecina. Omal nie doszło do sensacji.

Wiele nie brakowało, a młodzi koszykarze z Władysławowa pokonaliby na wyjeździe Wilki Morskie.
Początek meczu nie zapowiadał sensacji. Wilki po pierwszej kwarcie prowadziły 23:19. Ale druga odsłona spotkania była wręcz sensacyjna. SMS nie dość, że odrobił straty, to jeszcze wyszedł na jednopunktowe prowadzenie.
W trzeciej kwarcie uczniom z Władysławowa udało się podwyższyć przewagę do dwóch oczek.
W ostatniej partii meczu gospodarze zaczęli skutecznie gonić rywali.Ostatecznie Wilki pokonały SMS Władysławowo 78:76.