Szwagry wygrały Amatorski Turniej w Hokeju na Lodzie we Władysławowie. Na podium też Piraci Władysławowo i ekipa Szotland | ZDJĘCIA

Piotr Niemkiewicz
Drużyna Szwagry została pierwszymi mistrzami Władysławowa w hokeju. Pierwszy Amatorski Turniej w Hokeju na Lodzie zgromadził w sumie trzy drużyny, które rywalizowały na sztucznym lodowisku we Władysławowie.

Nietypowe zawody we Władysławowie zgromadziły skromną liczbę zawodników - trzy drużyny (Piraci Władysławowo, Szwagry i Szotland), ale też grupę widzów, którzy z zainteresowaniem kibicowali zmaganiom na sztucznym lodowisku.

- Zawodnicy z energią i zapałem prezentowali swoje umiejętności podczas gry - komentują organizatorzy.

Pojedynki "każdy z każdym" zakończyły się rezultatami: Piraci – Szwagry 4:4 i 1:6, Szwagry – Szotland 8:5 i 2:5, Szotland – Piraci 4:4 i 3:6. Ostatecznie wygrała drużyna Szwagrów, która zgromadziła 5 punktów.

Zwycięzcy zagrali w składzie: Piotr Patok, Krzysztof Felkner, Janusz Kwiatkowski, Kamil Górecki, Michał Gajewski.

Piraci Władysławowo urwali hokejowym mistrzom Władysławowa jedno zwycięstwo i zajęli drugą lokatę (Waldemar Kryszak, Maciej Karbowiak, Dominik Chojnowski, Dominik Świątkiewicz, Dariusz Kryszak).

Świąteczny mecz hokeja na lodowisku we Władysławowie. OSP Wł...

Podium zamknęła ekipa Szotlandu (Wojciech Dehling, Witold Ceynowa, Stanisław Przyradzki, Leszek Budzisz, Maciej Jankiewicz).

- Serdecznie gratulujemy zwycięskiej drużynie oraz pozostałym za godną podziwu grę - komentują w Urzędzie Miejskim we Władysławowie.

Hokejowy turniej we Władysławowie zaliczany był do Ligi Sportowej Gminy Władysławowo 2022.