Władysławowo. Polonia Warszawa - Wisła Płock - w springu nad morzem padł wynik 1:3

p.
Prowadzenie czarne koszule zyskały dość szybko. W szóstej minucie warszawiakom zapewnił to Konrad Wrzesiński. Płock się nie poddał i bramki dla wiślaków strzelili kolejno: Bartłomiej Sielewski oraz Łukasz Sekulski. A po przerwie trzecią dołożył Daniel Mitura. Z kolei w 71. minucie rzutu karnego dla Polonii nie wykorzystał Mateusz Gliński - jego uderzenie obronił Seweryn Kiełpin. W meczu z Wisłą trener Piotr Stokowiec wystawił głównie młodych i testowanych zawodników. Silniejszy skład wystąpi w sparingu z Lechią Gdańsk. W czwartek warszawianie zakończą zgrupowanie i wrócą do stolicy. W drugim środowym meczu "Czarne Koszule" zmierzą się z innym przedstawicielem ekstraklasy - Lechią Gdańsk..