Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Władysławowo. SMS PZ Kosz - GTK Gdynia 78:53

red
SMS podszedł do pojedynku skoncentrowany i to była właściwa taktyka. Po pierwszej odsłonie meczy władysławowscy gracze schodzili ze spora przewagą.

SMS-u PZKosz Władysławowo na swoim terenie spotkał się z GTK Gdynia. Drużyna SMS-u podeszła do spotkania bardzo skoncentrowana, co było widać po pierwszych minutach, gdy prowadziła 11:3.
Warto podkreślić, że w pierwszej piątce Władysławowa, po długiej kontuzji stawu kolanowego zagrał Rafał Stefanik. Już w 3 minucie spotkania zdobył on swoje pierwsze punkty rzutem zza linii 6.75. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 18:11. Przez większość pierwszej połowy przewaga uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego wynosiła około 8-10 punktów.
Ostatecznie zawodnicy z Władysławowa, po dobrej końcówce pierwszej części meczu na przerwę schodzili z przewagą 12 punktów (38:26).

Obejrzyj nasz serwis w całości poświęcony drużynie SMS PzKosz z Władysławowa

Początek drugiej połowy to kolejny dobry okres gry drużyny SMS-u, przewaga naszych zawodników wzrosła do 22 punktów.
Trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 62:37.
W czwartej kwarcie zawodnicy obu drużyn grali punkt za punkt, przewaga pozostała na tym samym poziomie.
Mecz zakończył się wygraną zawodników z Władysławowa 78:53.

SMS PZKosz Władysławowo 78:53 GTK Gdynia.

SMS PZKosz Władysławowo: Kamil Zywert 7, Mateusz Migała 15, Wojtek Majchrzak 6, Adam Siewruk 6, Robert Kowalczyk 10, Stanferd Sanny 5, Rafał Stefanik 7, Piotr Łucka 7, Mateusz Fatz 6, Dominik Olejniczak 4, Marcin Wieluński 5.