Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Władysławowo. SMS PZKosz Władysławowo - STK Czarni Słupsk 78:64

Marcin Wieluński
SMS PZKosz Władysławowo
Żądni zwycięstwa wychodzili na mecz ze Słupskiem koszykarze z władysławowskiego SMS-u. Opłaciło się.

Władysławowska drużyna podejmowała u siebie zespół STK Czarni Słupsk.
- Nasi zawodnicy wyszli na ten mecz bardzo zmotywowani, ponieważ mieli w pamięci porażkę z „Czarnymi” z pierwszej rundy - relacjonują szkoleniowcy.
W pierwszej piątce wystąpili: Adrian Krawczyk, Leszek Kaczmarski, Piotr Łucka, Wojtek Majchrzak, oraz kapitan Mateusz Migała.

Nasz serwis przygotowujemy wspólnie ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego we Władysławowie.

Mecz rozpoczął się od serii punktowej 7:0 na korzyść drużyny z Władysławowa. Zawodnicy SMS-u bardzo szybko uzyskali przewagę - już w 6 minucie wygrywali 16:6. Efektownie akcje kończył Mateusz Migała, któremu mimo kontuzji dwa razy udało się wykonać wsad.
Pierwsza kwarta zakończyła się jednak wynikiem 22:18.
W drugiej kwarcie nasi zawodnicy ponownie powiększyli swoją przewagę – pod koszami skutecznie walczył Wojtek Majchrzak który w tej części meczu rzucił 8 punktów.
Po pierwszej połowie drużyna SMS-u wygrywała z przyjezdnymi 45:30.

Obejrzyj nasz serwis w całości poświęcony drużynie SMS PzKosz z Władysławowa

- Druga połowa niestety nie rozpoczęła się po naszej myśli - przyznają we Władysławowie.
„Czarni” zniwelowali swoją stratę do 4 punktów. Po trzeciej kwarcie wynik wynosił 57:51.
W ostatniej części meczu nasi zawodnicy starali się wykorzystać znaczną przewagę wzrostu, co zaowocowało punktami ze strony Mateusza Fatza oraz Roberta Kowalczyka.
Ostatecznie zawodnicy SMS PZKosz Władysławowo wygrali z STK Czarni Słupsk 78:64.

SMS PZKosz Władysławowo - STK Czarni Słupsk 78:64
Punkty zdobywali: Leszek Kaczmarski 7, Mateusz Migała 9, Wojtek Majchrzak 14, Adam Siewruk 6, Marek Zywert 9, Robert Kowalczyk 12, Piotr Łucka 3, Mateusz Fatz 10, Dominik Olejniczak 2, Adrian Krawczyk 6.