Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Władysławowo. Uczniowie SMS pokonali w koszykarskim pojedynku Truso Elbląg

Marcin Wieluński
Drużyna SMS PZKosz Władysławowo podejmowała na własnym parkiecie MKS Truso Elbląg w finale A, w którym stawką jest awans do II ligi.

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany, pierwsza kwarta zakończyła się nieznacznym prowadzeniem uczniów SMS-u, 19:17. Na początku drugiej kwarty zawodnicy z Władysławowa zaliczyli serię punktową 7:0, lecz w odpowiedzi drużyna z Elbląga zdobyła 10 punktów z rzędu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 31:38, na korzyść zespołu gości.

Na trzecią kwartę uczniowie SMS-u wyszli bardzo zmotywowani aby odrobić stratę i wyjść na prowadzenie, co szybko im się udało - zdobyli 9 punktów z rzędu (z czego 7 Rafał Stefanik) i już prowadzili 40:38. Dalsza część 3 kwarty to w miarę wyrównana gra obu zespołów, zakończyła się ona wynikiem 50:46. Ostatnia część meczu to bardzo szybka gra naszych zawodników, którzy zdobywali punkty z kontry i skutecznie bronili, co zaowocowało wygraniem tej "ćwiartki" 19:11, oraz całego meczu 69:57.

Z 19 punktów zdobytych przez uczniów SMS-u w 4 kwarcie, aż 9 rzucił Adam Siewruk.

Serwis poświęcony SMS Władysławowo

W pierwszej piątce naszego zespołu wystąpili: Krystian Koźluk, Adam Siewruk, Stanferd Sanny, Dominik Olejniczak, oraz kapitan Adrian Krawczyk. Najskuteczniejsi w naszym zespole byli: Adam Siewruk - 16 pkt, Rafał Stefanik - 14 pkt, oraz Wojtek Majchrzak - 10 pkt. Poza nimi, punkty zdobywali: Krystian Koźluk 7, Robert Kowalczyk 1, Stanferd Sanny 9, Piotr Łucka 4, Mateusz Fatz 2, Dominik Olejniczak 2, oraz Adrian Krawczyk 4.