18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Władysławowo. Wysokie zwycięstwo koszykarzy SMS-u nad Basket Juniorem z Suchego Lasu

Patrycja Kłos
Zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego pokonali na własnym parkiecie rywali z Suchego Lasu 91:68 i utrzymali się na pierwszym miejscu w II lidze mężczyzn.

Początek spotkania nie był udany dla gospodarzy. Jednak po stracie kilku punktów poprawili grę, dzięki czemu udało się wyjść na prowadzenie. Po drugie kwarcie mieli 4 punkty przewagi. Jednak po przerwie goście zdołali odrobić straty, a nawet wyjść na prowadzenie. To podziałało na uczniów z Władysławowa. Poprawili grę w obronie. Wiele piłek przejmowali jeszcze na połowie gości. Ostatecznie wygrali 91:68. Punkty dla władysławowskiej drużyny zdobywali: K. Zywert – 5 , Kaczmarski – 10, Migała – 2, Struski – 12 , M. Zywert – 13,Borowski – 7 , Sirijatowicz – 4, Garbacz – 12 , Fatz- 6 , Jeszke – 14 , Witliński – 6

Poczytaj o sporcie na ziemi puckiej

W niedzielę o godz. 12 w hali OPO Cetniewo we Władysławowie kolejny mecz koszykarski. Tym razem druga drużyna SMS-u w II lidze zmierzy się z SKK Kobylnica. Wstęp wolny.