Wyniki piłkarskiej kolejki w powiecie puckim

Roman Kościelniak
Jantar Swarzewo
Jantar Swarzewo Roman Kościelniak
Za nami ligowe rozgrywki. Sprawdź wyniki piłkarskiej kolejki w powiecie puckim. Jak poradziły sobie zespoły z klasy okręgowej oraz niższych lig. Które drużyny zgarnęło komplet punktów, a które zaliczyły wpadkę?

Ligowa karuzela rozkręciła się już na dobre. Warto sprawdzić wyniki piłkarskiej kolejki w powiecie puckim.
MKS Władysławowo pokonał na własnym boisku Sporting Leźno 5:1. Zobacz zdjęcia z tego meczu. Cztery gole gospodarze zdobyli w pierwszej połowie spotkania.
Nie powiodło się Startowi Mrzezino, który podejmował Sokoła Ełganowo. Tutaj zobaczysz, jak drużyny grały na boisku. Przez 80 minut kibice nie zobaczyli ani jednej bramki. Wówczas goście przeprowadzili udaną akcję, w wyniku której strzelili bramkę.

Rozgrywki w klasie A

Kaszubia Starzyno nie sprostała wymaganiom Celtiku Reda i przegrała na własnym boisku 2:3.
Norda Karwia uległa u siebie Sztormowi Mosty 1:2. Wicher Wierzchucino grał na wyjeździe z OKS-em Janowo. Gospodarze pokonali zespół z powiatu puckiego 4:2. Jantar Swarzewo w meczu z Eko-Prod Szemud zdobył jedyną bramkę spotkania tuż przed końcowym gwizdkiem. I zgarną komplet punktów.