Wypadek we Władysławowie: zderzenie dwóch aut, jedna osoba ranna została zabrana do szpitala | ZDJĘCIA, NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych na ul. Starowiejskiej we Władysławowie (na wysokości nowego McDonalda) doszło w czwartek, 15 kwietnia 2021 około godz. 13:20. Na miejscu pracowały służby ratunkowe powiatu puckiego: strażacy, załoga ZRM oraz policjanci. Pas jezdni w kierunku Władysławowa był zablokowany.

Wezwanie do wypadku na wysokości nowego McDonalda we Władysławowie wpłynęło do służb ratunkowych powiatu puckiego około godz. 13:18. Na miejscu pracowali strażacy z OSP Władysławowo, JRG Puck, a także załoga karetki oraz policjanci z KPP w Pucku.

- W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe, w których podróżowały trzy osoby - mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku. - Jedna osoba została ranna, załoga ZRM udzielała jej pomocy.

Na ul. Starowiejskiej we Władysławowie trwały czynności służb ratunkowych, a droga w kierunku Władysławowa była zablokowana.

- Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo - mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Pucku pracowali policjanci wydziału ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Co wydarzyło się na drodze wyjazdowej z Władysławowa w kierunku Helu?

- 38-letnia kierująca Volkswagenem podczas skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej z naprzeciwka 47-letniej mieszkance Półwyspu Helskiego kierującej Seatem, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów - tłumaczy mł. asp. Łukasz Brzeziński. - Kierująca Seatem trafiła do szpitala.

Obie kierujące były trzeźwe.

Byłeś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu puckiego? Daj nam znać! Podziel się zdjęciami z nami i naszymi Czytelnikami. Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Państwowa Inspekcja Pracy skontrolowała małe budowy.

Wideo

Dodaj ogłoszenie