Kamienica Królewska - Kaszuby Połchowo 2:1. Agresywni gospodarze i gonienie wyniku | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysiek Hoffmann
Kaszuby Połchowo - Kamienica Szlachecka
Kaszuby Połchowo - Kamienica Szlachecka Piotr Ciskowski
Kaszuby Połchowo bez punktów w pojedynku z teamem Kamienica Królewska, który gospodarze wygrali 2:1. Zespół z gminy Puck wystąpił bez kontuzjowanego Mariusza Grzywacza. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego.

Kamienica Królewska okazała się zbyt mocna i Kaszuby Połchowo z powiatu kartuskiego -
mimo powrotu do optymalnego składu - wróciły do gminy Puck bez choćby jednego punktu. Jedynym brakiem była nieobecność poważnie kontuzjowanego Mariusza Grzywacza.

Mecz z Kamienicą Królewską, czyli ekipą z czołówki tabeli był nie lada wyzwaniem dla podopiecznych Jakuba Pluskoty. A gospodarze pokazali, że mają sporo atutów w rękach i w 28 minucie otworzyli wynik spotkania.

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego:

Przez większą część meczu Kaszubom Połchowo udawało się dotrzymywać kroku agresywnie grającej Kamienicy Królewskiej. Jednak krótkie i dość wąskie boisko Kamienicy nie pozwalało na techniczną grę, do której przyzwyczaili nas połchowscy futboliści.

W drugiej części bramkowa strata powiększyła się. Stojący między słupkami Rafał Smyk skapitulował w 58 minucie, a chwilę później gola kontaktowego strzelił Jakub Nalepa.

Goście z gminy Puck nie zdołali już dogonić wyniku.

W trzeci weekend maja gracze z Połchowa odpoczywają. Za dwa tygodnie zagrają gminne ze Startem Mrzezino. Wyjazdowy pojedynek zaplanowano na niedzielę 28 maja na godz. 11.