Kaszuby Połchowo - Kamionka Sopot 2:3. To było prawdziwe spotkanie z katem i pożegnanie z marzeniami | ZDJECIA, WIDEO

KH
Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego: MKS Władysławowo last minute, Sztorm Mosty hiperskuteczny, Kaszuby Połchowo trafiły na kata - Kamionka Sopot na dobre rozwiała marzenia o utrzymaniu się teamu z gminy Puck w okręgówce?

27 kolejka pomorskiej okręgówki nie do końca lekka dla piłkarskich drużyn z powiatu puckiego. Nasz w zasadzie jedyny kandydat do awansu do 4 ligi - MKS Władysławowo walczy do końca mimo, iż awans do czwartej ligi odjechał za daleko.

Tym razem podopieczni Sobiesława Przybylskiego w ostatnich minutach meczu z Polonią Gdańsk przeważyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, a zwycięstwo 2:1 daje jeszcze nikły cień nadziei...

PIŁKARSKI SERWIS POWIATU PUCKIEGO:

Sztorm Mosty gładko rozprawił się z Sokołem Ełganowo 4:0 (a tydzień wcześniej zremisował 1:1 z Kamienicą Królewską) i pnie się w górę tabeli.

Znajdujące się w trudnej sytuacji Kaszuby Połchowo wprawdzie strzeliły dwie bramki (po razie piłkę w siatce umieścili Mariusz Grzywacz i Michał Skwiercz), ale niestety odniosły porażkę 2:3 z Kamionką. Hat-trickiem dla gości popisał się Chrustowski.

Kaszuby Połchowo - Kamionka Sopot 2:3:

A klasa powiatu puckiego
O największym pechu może mówić ekipa teamu Kaszubia Starzyno, która u siebie podejmowała Karlikowo Sopot. Piłkarze z gminy Puck stracili cenny punkt w 82 minucie. Goście z Trójmiasta ostatecznie wygrali z Kaszubią 3:2.

W Mrzezinie także nie było powodów do świętowania. Start Mrzezino u siebie musiał uznać wyższość rywala - Zenit Łęczyce i przegrał 2:4. Arka Prusewo nie popisała się w pojedynku z Portowcem Gdańsk i odniosła wysoką porażkę 0:5.

Zatoka 95 Puck wygrała z Błyskawicą Reda Rekowo Dolne 2:0.

ZOBACZ KONIECZNIE:

B klasa powiatu puckiego:
Rzadko zdarzają się tak wysokie remisy w najniższej klasie rozgrywkowej w Polsce. A w powiecie puckim - proszę! Derbowy pojedynek Nordy Karwia z Huraganem Smolno został nierozstrzygnięty. Obie ekipy podzieliły się punktami, a mecz zakończył się wynikiem 4:4.

O mały włos do sensacji nie doszło w Luzinie, gdzie liderujący KTS-K II podejmował tegorocznego outsidera - Relaks Mechowo. Gracze z gminy Puck tanio skóry nie sprzedali i zafundowali gorącą końcówkę.

Ostatecznie gospodarze wygrali 2:1, czego z pewnością żałuje Klif Chłapowo, który w ubiegłej kolejce poskromił Sokoła Strzelno 2:0. Konsal Sławoszyno wbił 1 bramkę, a stracił 5 w meczu z Wichrem Wierzchucino.

Puma Darzlubie tym razem wysoko przegrała z OKS Janowo 9:0, a Ajax Leśniewo skromnie - ale cennie! - zwyciężył nad Stolemem II Gniewino 1:0.