KS Wicher Wierzchucino - MKS Władysławowo II 5:0 | Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego, ZDJĘCIA

KS Wicher Wierzchucino - MKS Władysławowo II
KS Wicher Wierzchucino - MKS Władysławowo II KS Wicher Wierzchucino
KS Wicher Wierzchucino - MKS Władysławowo II 5:0 (4:0). Goście z Władysławowa pierwsza połowę kończyli w 10, a sędzia na boisku w Brzynie podyktował rzut karny. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Mecz czwartej kolejki pomorskiej A-klasy KS Wicher Wierzchucino - MKS Władysławowo II zakończył sie zdecydowany zwycięstwem gospodarzy z gminy Krokowa. A widzowie na boisku w Brzynie zobaczyli aż pięć goli i czerwoną kartkę.
- Trzynasty okazał się pechowy, ale na szczęście dla gości - relacjonuje Ryszard Białk z KS Wicher Wierzchucino. - Chociaż i gospodarze ucierpieli, już w pierwszej połowie boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Tomek Robakowski, a na ławce tylko rezerwowy... bramkarz. Ale z konieczności wszedł i zagrał na miarę swoich możliwości.

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego:

W wyniku jednej z ofensywnych akcji Wichra Wierzchucino w sytuacji sam na sam znalazł się Radek Czarnecki, którego w polu karnym faulował obrońca MKS Władysławowo II. Do jedenastki podszedł brat poszkodowanego - Łukasz Czarnecki i pewnym strzałem pokonał bramkarza.

Gol wyraźnie pomógł piłkarzom z gminy Krokowa nabrać pewności siebie, a gra zaczęła się układać. Autorem drugiej bramki został najbardziej aktywny zawodnik meczu - Mateusz Gil.

Trzeciego gola, po dokładnym podaniu strzelił Radek Czarnecki, a czwartą piłkę do siatki znowu Mateusz Gil. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 4:0 dla KS Wicher Wierzchucino.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

W drugiej odsłonie inicjatywę przejęli piłkarze MKS Władysławowo II, ale ataki gości skutecznie rozbijała obrona, którą dyrygował Adam Krampikowski i jak zawsze aktywny bramkarz.