Liga Gminy Puck. Kłos Werblinia - Sokół Strzelno 3:3 (0:2)

p.
Kłos Werblinia - Sokół Strzelno
Kłos Werblinia - Sokół Strzelno Piotr Niemkiewicz
Sensacja w Werblini. Miejscowy Kłos do przerwy przegrywał 0:2, by ostatecznie zremisować 3:3.

Wynik tego meczu można było obstawiać w ciemno - bo na boisku w Werblini spotkały się dwa zespoły, które okupują przód i tył tabeli. Sokół Strzelno z pięcioma punktami przewagi (po 23. kolejce) pewnie okupuje pierwszą lokatę, Werblinia zamyka stawkę z jednocyfrowym kontem.

Kłos Werblinia przegrał z iskrą Połczyno

Pierwsza połowa przebiegła zgodnie z oczekiwaniami: goście wbili dwie bramki a gospodarze ani jednej. Po wznowieniu gry Kłos rzucił się do walki i zaczął odrabiać starty.

Bramki dla Werblini: D. Śliwiński, T. Wolszon, M. Wittbrodt; Strzelna: E. Mudlaff, D. Dettlaff, M. Stromski