MKS Władysławowo - Gedania Gdańsk 0:2 (0:1). Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysiek Hoffmann
MKS Władysławowo - Gedania Gdańsk 0:2. Seria bez zdobyczy punktowej trwa. Gracze Sobiesława Przybylskiego nie poradzili sobie z gdańską ekipą. Zabrakło zdecydowanych ataków i skutecznego wykończenia. Gościom pomogło też trio sędziowskie. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego.

MKS Władysławowo - Gedania Gdańsk, czyli kolejny mecz o utrzymanie nie wypadł po myśli graczy z Władysławowa. Ostatnie porażki piłkarzy Sobiesława Przybylskiego nie wróżą niczego dobrego. O ile pechową stratę punktów w Gniewinie można przeboleć - bramka padła w doliczonym czasie gry, to spotkanie z Gedanią kibice władysławowskiego teamu nie mogą odżałować.

Gdańszczanie zaskoczyli obronę MKS-u strzelając bramkę już w pierwszych minutach gry. Gracze MKS Władysławowo nieudolnie próbowali wyrównać stan rywalizacji. Najbliższy szczęścia był Michał Świerczyński, którego strzał z kilku metrów pod koniec pierwszej odsłony gry został cudem obroniony przez defensorów.

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego:

Z minuty na minutę gospodarze opadali z sił. Słabe próby zagrywania długich piłek z pominięciem środka pola były łatwe do odczytania przez obrońców Gedanii. W ostatecznym sukcesie gości pomógł arbiter, który przy bramce na 0:2 nie posłuchał sędziego bocznego sygnalizującego pozycję spaloną.

MKS Władysławowo zagrał w składzie:

Sytuacja w tabeli robi się nieciekawa. Nasz rodzynek w czwartej lidze obecnie zajmuje 14 pozycję i ze względu na reorganizację rozgrywek, znajduje się w strefie zagrożonej spadkiem.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Odwiedź i lajkuj na facebook.com/PuckNM

Do bezpiecznego miejsca brakuje sześciu punktów. Do końca zostały trzy kolejki. W sobotę MKS Władysławowo zmierzy się na wyjeździe z Rodłem Kwidzyn.