MKS Władysławowo - Jaguar Gdańsk 1:0. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysztof Hoffmann
MKS Władysławowo - Jaguar Gdańsk
MKS Władysławowo - Jaguar Gdańsk Piotr Niemkiewicz
MKS Władysławowo - Jaguar Gdańsk 1:0. Piłkarze Sobiesława Przybylskiego ewidentnie lubią grać z Jaguarem Gdańsk, bo to zawsze pełne emocji i męskiej gry pojedynki. Nie inaczej było na wiosnę 2016. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Mecze MKS Władysławowo - Jaguar Gdańsk powoli przeradzają się w tradycję. Zawsze są emocje, wyrównana gra z obu stron i... korzystny wynik dla Władysławowa. Nie inaczej było w ostatniej kolejce 4. ligi na wiosnę 2016.

Jeszcze przed spotkaniem trener Sobiesław Przybylski mówił o tym, że nie będzie łatwo.
- Chcemy utrzymać dobrą passę i konsekwentnie dążyć do zamierzonego celu - wieszczył szkoleniowiec.

autor: Echo Ziemi Puckiej

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego:

I się nie pomylił. MKS Władysławowo na sztuczną murawę w OPO Cetniewo wyszedł bez kilku podstawowych graczy - m.in. Sylwestra Ilanza, Błażeja Bonka i Marka Kwaśnika. Co jednak nie przeszkodziło w równorzędnej bitwie z Jaguarem, który w przerwie zimowej nieco się wzmocnił.

Próżno było szukać wzajemnych życzliwości na placu gry. I dobrze. Obie drużyny zafundowały kibicom twardą odmianę futbolu, a to miało swoje odzwierciedlenie w sędziowskich kartkach.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Odwiedź i lajkuj na facebook.com/PuckNM

Po pierwszych 45 minutach - bezbramkowy remis. Na drugą część piłkarze MKS Władysławowo wyszli bardzo zmotywowani i dziarsko atakowali bramkę Jaguara Gdańk. Na szczęście nie zapominali o defensywie, bo goście z Gdańska odpłacali się kontratakami. Jadnak bardzo dobrze tego dnia był dysponowany Aleksander Ceynowa.

MKS Władysławowo zadał cios na wagę trzech punktów w 79 minucie gry. Jędrzej Tojza w swoim stylu wyrzucił piłkę z autu wprost na pole karne rywala. Tam niefortunną interwencją popisał się defensor gości, pakując futbolówkę do swojej bramki.
Gospodarze prowadzenia nie oddali już do końca meczu.