MKS Władysławowo - Jaguar Gdańsk 2:1 (0:1). Dreszczowiec na Żwirowej | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysiek Hoffmann
IV Liga. MKS Władysławowo w sobotę na własnym boisku wygrał z Jaguarem Gdańsk 2:1. Kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Bramki dla MKS Władysławowo wpadały w samej końcówce meczu. Jednym z głównych aktorów tego spektaklu był Michał Morgiel.

27. kolejka Pomorskiej IV ligi swój początek miała we Władysławowie. To tam MKS Władysławowo podejmował czwartą w tabeli drużynę Jaguar Gdańsk. Bramka dla gości wpadła już na początku meczu. W pierwszej połowie MKS mógł mówić o dużym szczęściu, ponieważ gracze Jaguara raz po raz groźnie atakowali. Kolejne znakomite zawody między słupkami ekipy z Władka rozegrał Aleksander Ceynowa. W niejednej akcji uratował swój zespół.

Druga połowa to przede wszystkim zmiany kadrowe. Od początku tej części na boisku meldują się Błażej Bonk i Michał Dybała. Powrót do zespołu tego drugiego był kluczowy dla przebiegu spotkania.

- Cieszymy się z tego, że Dybek wrócił. To on nadaje ton każdej akcji ofensywnej - komentuje po meczu Mirosław Kania, kierownik drużyny.

Od momentu wejścia na plac gry Bonka i Dybały gra MKS Władysławowo stała się bardziej uporządkowana, a ataki coraz groźniejsze. Przewaga MKS-u z minuty na minutę zwiększała się, a kibice czekali na bramki.
Te wpadły tuż przed końcem meczu. W 79 minucie Błażej Bonk popisał się pięknym wolejem z 14 metra, a w 90 minucie z rzutu wolnego kapitalnie przymierzył Michał Morgiel. Tym samym MKS Władysławowo zdobywa kolejne cenne ligowe punkty. Radości piłkarzy z Władka nie było końca. To kolejny dreszczowiec, który zafundowali swoim sympatykom.

MKS Władysławowo - Jaguar Gdańsk 2:1 (0:1)
Bramki: Błażej Bonk 79 min, Michał Morgiel 90 min.

Aleksander Ceynowa - Michał Konkel, Michał Piesik, Krzysztof Kleser, Piotr Smykla - Patryk Neumann, Grzegorz Korzeniewski (46 min. Michał Dybała), Michał Morgiel, Krzysztof Wojciechowski (46 min. Błażej Bonk) - Michał Świerczyński (82 min. Piotr Sztyburski), Karol Goyke

Kolejny mecz MKS Władysławowo zagra na wyjeździe z Pogonią Lębork.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani