Mosty. Tenis stołowy - wiosenne mistrzostwa gminy

Roman Kościelniak
Mistrzostwa gminy Kosakowo w tenisie
Mistrzostwa gminy Kosakowo w tenisie fot. A. Schröder
Mosty. Tenis stołowy - rozegrano mistrzostwa gminy Kosakowo. Zwycięzcą został Marcin Gruba z Żukowa. Najlepszym tenisistą z gminy został Ireneusz Kalinowski z Mostów.

Mosty. Tenis stołowy - tytuł mistrza gminy pojechał do Żukowa.

Wiosenne mistrzostwa gminy wygrał Marcin Gruba z Żukowa, pokonując w obu rundach wszystkich swoich rywali.
Najlepszym graczem gminy Kosakowo okazał się Ireneusz Kalinowski z Mostów, który w klasyfikacji generalnej zajął drugie miejsce.

Funkcjonariusze Straży Granicznej wicemistrzami w bowlingu

Wśród juniorów zwyciężył Mateusz Stromski z Rewy, a wśród młodzików – Jakub Bentkowski z Gdyni.
Najlepszą zawodniczką turnieju została Malwina Wilkowska z Pogórza.

Pierwsza szóstka turnieju: 1. Marcin Gruba, 2. Ireneusz Kalinowski, 3. Piotr Grzybek, 4. Andrzej Stullich, 5. Stanisław Brylowski, 6. Jacek Wójcik.

Strefa Biznesu: Plantatorzy ostrzegają - owoce w tym roku będą droższe