Nie żyje druh Oskar Elend „Kudłaty” z OSP Mieroszyno. Koledzy ze straży żegnają młodego druha

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Tragiczna wiadomość z Mieroszyna w gminie Puck: jak informują druhowie, w piątek 13 sierpnia 2021 nagle zmarł Oskar Elend, jeden z ich strażaków. Śmierć jest wstrząsająca, bo członek OSP Mieroszyno miał zaledwie 18 lat.

Strażacy z OSP w Mieroszynie pogrążeni w smutku: nie żyje ich młody kolega, druh Oskar Elend. „Kudłaty” miał zaledwie 18 lat.

- Z głębokim żalem, smutkiem i bólem serca informujemy, że w wieku 18 lat odszedł na wieczną służbę nasz przyjaciel druh Oskar Elend „Kudłaty” - zaanonsowała Ochotnicza Straż Pożarna w Mieroszynie

Druh Oskar Elend był członkiem OSP Mieroszyno przez 8 lat, zawsze aktywnym i chętnym do pomocy.

- Łączymy się w bólu z Jego rodziną, przyjaciółmi i wszystkimi, którzy przeżywają Jego odejście. Cześć Jego pamięci! Nie mówimy, żegnaj, lecz do zobaczenia! – komentują strażacy z OSP w Mieroszynie.

Byłeś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu puckiego? Daj nam znać! Podziel się zdjęciami z nami i naszymi Czytelnikami. Prześlij je nam na maila (db.puck@prasa.gda.pl) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Czy bycie kujonem to problem?

Wideo

Dodaj ogłoszenie