Norda Karwia - Arka Prusewo 0:3 (0:0). | Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego, ZDJĘCIA

Norda Karwia - Arka Prusewo
Norda Karwia - Arka Prusewo Daria Gaffke
Norda Karwia - Arka Prusewo 0:3 (0:0) - Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego. Remis niemal do samego końca wisiał w powietrzu, jednak na 10 minut przed końcowym gwizdkiem rozstrzelali się piłkarze z gminy Krokowa.

Norda Karwia - Arka Prusewo 0:3 (0:0), czyli pierwsza kolejka B-klasy sezonu 2015/2016 lepsza w wykonaniu gospodarzy, którzy skasowali trzy punkty i strzelili trzy bramki.

W Karwi oczywiście czują niedosyt, ale trudno mówić o załamywaniu rąk.
- Przegraliśmy po dobrym meczu - komentują działacze. - Długo toczyliśmy wyrównany pojedynek.

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego:

Początek spotkania w Karwi był wyrównany i trudno było wskazać faworyta tego spotkania. W ok. 20 minucie Norda Karwia przypuściła groźny kontratak na bramkę Arki Prusewo, ale goście wyszli z tego obronną ręką.

W pierwszej połowie Arka umieściła piłkę w siatce Nordy, ale...
- Gol Prusewa nie został uznany przez sędziego z przyczyn nam nieznanych - komentują w klubie z gminy Krokowa. - Sytuacja ta wprowadziła na boisko nerwową atmosferę.

Mecz rozstrzygnął się w ciągu ostatnich dziesięciu minut. Arka Prusewo wyszła na prowadzenie po rzucie karnym, a potem w szybkim tempie dołożyła dwa kolejne trafienia.
- Czegoś zabrakło, straciliśmy bramki w ostatnich 10 minutach. Gratulacje dla Arki - podsumowują działacze Nordy Karwia.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Norda Karwia zagrała w składzie: Daniel MILOSZ, Arkadiusz CZYLKOWSKI, Łukasz KREFT (kontuzja w 72 min. - wszedł Maciej ZAWORSKI), Piotr RADTKE, Jakub JARMUŻ (78 - Marcin WITTBRODT), Paweł PESTILENZ, Marcin FELKNER, Patryk BISEWSKI, Marcin LACHS, Łukasz BISEWSKI (89 - Paweł Jachimkowski), Maciej STROMSKI.

Arka Prusewo zagrała w składzie: Treder, Kostuch, Ladach, Formela P, Chmielewski, Pendowski (Felstau), Wojtowicz (Maszotta), Abraham, Kułakowski, Frybezowski (Dampc), Ribakowski (Blizna D.).

Bramki: Treder (z karnego), Ribakowski, Kułakowski