Sztorm Mosty - KS Kamienica Królewska 0:1 (0:0). Dobra seria przerwana | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysiek Hoffmann
Sztorm Mosty - KS Kamienica Królewska
Sztorm Mosty - KS Kamienica Królewska Piotr Niemkiewicz
Liga okręgowa. Sztorm Mosty na własnym boisku przegrał z drużyną KS Kamienica Królewska 0:1. Tym samym przerwał znakomitą serię sześciu meczów bez porażki.

Sztorm Mosty do spotkania z czwartą w tabeli KS Kamienica Królewska podchodził w bojowych nastrojach. Wszak zawodnicy z Mostów w ostatnich sześciu meczach ani razu nie schodzili z murawy przegrani. I tym razem nie miało być inaczej.
Jednak w sobotę dobra seria została przerwana.

Pierwsza połowa to groźne ataki gospodarzy. W 10 minucie gry sędzia podyktował rzut karny dla drużyny Sztorm Mosty. Niestety, piłka po strzale piłkarza z Mostów powędrowała wysoko nad poprzeczką.
Chybiona jedenastka nie zdeprymowała jednak gospodarzy, którzy cały czas prowadzili grę.

Na drugą połowę obie drużyny wyszły z nadzieją, że uda się wynieść korzystny wynik. Warunki pogodowe nie sprzyjały finezyjnej grze. Silnie wiejący wiatr miał też swoje dobre strony. Głośny doping kibiców Sztormu niósł się po całej okolicy.

Niestety, "mini sztorm" nie napędził gospodarzy. Kolejne próby zdobycia gola były nieskuteczne. Na domiar złego piłkarze Kamienicy Królewskiej zdobywają bramkę. Według obserwatorów - dość kontrowersyjną.

- Zawodnik Kamienicy znajdował się na spalonym - mówi Robert Mądrzak, trener Sztormu Mosty.

Trener Mądrzak obiecuje, że drużyna nie zasypie gruszek w popiele i będzie dalej z zaangażowaniem podchodzić do kolejnych meczów.

Trudno, każda passa kiedyś ma swój koniec. Za tydzień jedziemy do Rumi, aby tam walczyć o trzy punkty.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Sztorm Mosty zajmuje bezpieczne, 10. miejsce w tabeli ligi okręgowej. Do zakończenia rozgrywek pozostaje sześć kolejek.

Sztorm Mosty: Bartosz Kortas - Michał Maszota, Michał Freiberg, Mateusz Chełmikowski, Paweł Chełmikowski - Mateusz Śluzek (75' Karol Szumotalski), Michał Janiak, Sebastian Karnat, Kamil Kurdybelski - Łukasz Godlewski - Sebastian Kurdziel