Sztorm Mosty - Sporting Leźno 1:0 (1:0) | Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Sztorm Mosty - Sporting Leźno
Sztorm Mosty - Sporting Leźno Piotr Niemkiewicz
Sztorm Mosty - Sporting Leźno 1:0 (1:0). Losy spotkania orzstrzygnęły się już w pierwszej połowie. W drugiej minucie meczu Michał Janiak zdobył gola na wagę trzech punktów. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Nieliczni kibice nie zdążyli porządnie rozsiąść się na trybunach na Złotych Piaskach, a już Michał Janiak zmienił stan rywalizacji na korzyść Sztormowców. Bramka wpadła błyskawicznie, bo w drugiej minucie gry. Zapowiadało się na istny festiwal goli, jednak jedenastka prowadzona przez Roberta Mądrzaka poprzestała na jednym trafieniu.

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego:

Gospodarze przez całe spotkanie dominowali. Raz za razem bombardowali bramkę gości i nie dawali nawet zbliżyć się do bramki strzeżonej przez Eryka Skulicha, którego praca w pierwszej wiosennej kolejce ograniczała się do wybijania piłki z pięciu metrów.

W składzie Sztormu pojawił się też Filip Żelezik, który ma za sobą występy w drużynach młodzieżowych Orkan Rumia, Arka Gdynia SI oraz Arka Gdynia SSA (tu grał w Centralnej Lidze Juniorów). W Sztormie Mosty zagości aż do końca wiosennej rudny sezonu 2015/2016.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Odwiedź i lajkuj na facebook.com/PuckNM

Sztorm Mosty zagrał w składzie: Eryk Skulich - Bartosz Kortas (58 min Łukasz Godlewski), Paweł Chełmikowski (żółta kartka), Michał Brylowski, Łukasz Baran, Michał Janiak (żółta kartka), Tomasz Czaplicki, Damian Kucharski (68 Patryk Augustowski), Oskar Zaremba (58 Wojciech Gapiński), Kamil Kurdybelski, Filip Żelezik (88 Karol Szumotalski).