TRI-SEA na Herbalife Ironman. Władysławowo biega, pływa i kręci | ZDJĘCIA

P.
TRI-SEA Władysławowo na Herbalife Ironman
TRI-SEA Władysławowo na Herbalife Ironman TRI-SEA Władysławowo
TRI-SEA na Herbalife Ironman, czyli Władysławowo biega, pływa i kręci pedałami. Świetny wynik naszej sztafety mieszanej w składzie: Gabriela Czyż, Adam Czyż i Tomasz Grycko, która wywalczyła drugie miejsce.

Biegacze z TRI-SEA na Herbalife Ironman w Gdyni wzięli udział w prawdziwie żelaznym triathlonie, czy w polskiej edycji najbardziej rozpoznawalnych zawodach triathlonowych na świecie.

I nasi sportowcy w gronie setek rywali poradzili sobie naprawdę świetnie.

W pierwszym dniu wspaniały sukces dla TRI-SEA na Herbalife Ironman wywalczyli startujący w sztafecie mieszanej (dytans 26,55 km): Gabriela Czyż (750 m pływanie), Adam Czyż (20 km jazda rowerem) oraz Tomasz Grycko (5 km bieg) osiągając czas 1:09:12.
Nasza sztafeta walkę o złoto przegrała zaledwie o ok. 8 minut, a wyprzedziła brązowych medalistów o nieco ponad 10 min.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Na dystansie sprint (pływanie 0,75 km, rower 20 km oraz bieg 5 km) szczęśliwie ukończyła wyścig Aleksandra Bystram, która poprawiła swój wynik z zawodów w Suszu.

W drugim dniu zawodów dystans 70.3 mil, czyli 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze i 21,1 km biegu pokonali we wspaniałym stylu Bartłomiej Behmke 5:35:55, Jarosław Galewski 5:44:07 oraz Leszek Wnuk 6:07:11.