Wejherowo. Zwycięstwo na Wzgórzu Wolności. Gryf Wejherowo pokonuje Spartę Sycewice

Alicja Choinka
W sobotę, 19 marca Gryf Wejherowo spotkał się na Wzgórzu Wolności ze Spartą Sycewice. Mecz w ramach 19. kolejki czwartej ligi zakończył się wynikiem 1:0 dla żółto-czarnych.

Bramkę na konto gospodarzy w 39. minucie spotkania strzelił Jakub Kwidziński. Zdobyty w pierwszej połowie meczu wynik 1:0 dla Gryfa, pomimo wielu sytuacji, utrzymał się do samego końca. Żółto-czarni plasują się obecnie na 11. miejscu w tabeli ligowej.

W następnym spotkaniu, w ramach 20. kolejki IV ligi, Gryf Wejherowo zmierzy się z Arką II Gdynia w sobotę, 26 marca. Gwizdek rozpoczynający mecz zabrzmi o godz. 13:00.

Gryf: Ferra (73' Wika), Jahn, Doumbouya (84' Ziemann), Panek, Dampc (90'+1 Baranowski), Koszałka, Leske ('69 Godlewski), Kowalski, Matejek, Kwidziński, Czaja ('54 Poręba).

Sparta: Wójcik, Bobrowski, Kopciński, Cudziło, Miecznikowski, Klawikowski, Krzyżanowski ('80 Hildebrandt), Gulbiński ('71 Atkonis), Kosiński, Kiełczykowski ('62 Solczak), Pietrykowski.