Zatoka 95 Puck - Arka Prusewo 5:7, sparing (lato 2015) | ZDJĘCIA, WIDEO

Zatoka 95 Puck - Arka Prusewo
Zatoka 95 Puck - Arka Prusewo Piotr Niemkiewicz
Zatoka 95 Puck - Arka Prusewo 5:7. Sparing (lato 2015) nie bardzo udał się gospodarzom, którzy w poprzednim sezonie awansowali do A-klasy. Zatoka 95 Puck strzeliła samobójczą bramkę, a Arka Prusewo kończyła zwycięskie spotkanie w dziewięciu.

Zatoka Puck - Arka Prusewo 5:7 - sparing (lato 2015) odbył się na boisku przy Szkole Podstawowej w Pucku. A obie drużyny nie pojawiły się w najsilniejszych składach.
- Zagraliśmy pierwszy mecz inną taktyką 1:3:2:3:2 i próba ta wyszła pozytywnie - oceniają w Arce Prusewo.

Gole dla gości zdobyli: K. Ławniczak (dwa), Szczodrowski, Wojtowicz, D. Blizna, D. Maszotta.

Mecz Zatoka 95 Puck kontra Arka Prusewo zaczął się dość równo, ale przewagę zyskali gospodarze, którzy strzelili pierwszego gola mniej więcej 10 min przed końcem pierwszej połowy prowadzili już 4:2.

Szczęście jednak nie trwało długo, bo jeszcze przed gwizdkiem Arka Prusewo zdążyła wyrównać, a Zatoka 95 Puck wbiła samobójczego gola. Ciąg dalszy dalszego wymierzania kary nastąpił po przerwie, gdy goście pogrążyli gospodarzy szybko zdobytą bramką...

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

W drugiej połowie z piłkarzy Zatoki 95 Puck jakby zeszło powietrze, co skrzętnie wykorzystała Arka Prusewo. Goście z gminy Krokowa, choć mecz kończyli w dziewięciu, to zdominowali gospodarzy i finalnei wygrali przewagą dwóch bramek.

Arka Prusewo - skład: Treder, Ladach, Styn S, Chmielewski, Blizna D, Szczodrowski, Felstau, Wojtowicz, Ławniczak K, Reszke, Maszotta.