Zatoka 95 Puck - Latarnik Choczewo 3:0. Osiem kolejek czekania | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysiek Hoffmann
Zatoka 95 Puck - Latarnik Choczewo
Zatoka 95 Puck - Latarnik Choczewo Piotr Niemkiewicz
Zatoka 95 Puck - Latarnik Choczewo 3:0. Beniaminek z powiatu wejherowskiego pokonany. A dla zespołu Michała Chrobaka był to ważny mecz, bo po ośmiu kolejkach, przed własną publicznością, udało się zebrać komplet punktów. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego.

Na dobrą grę pucczan trzeba było poczekać aż do 8 kolejki pomorskiej A-klasy. Piłkarze Zatoki 95 Puck w meczu z Latarnikiem Choczewo pokazali, że w prawie optymalnym ustawieniu (brak Marka Rambierta i Michał Chrobaka - ten drugi na puckim stadionie był, ale wyłącznie w roli szkoleniowca) są drużyną nie do pokonania.

Przez pierwsze 45 minut gospodarze dosłownie zamieszkali na połowie Choczewa. Efektem tego były dwa gole (Rafał Barbachowski, Michał Wychert). W drugiej części wynik ustalił Michał Hoffmann.

TYPUJ Z NAMI:

Bez wątpienia był to najlepszy mecz Zatoki 95 Puck w tym sezonie. Czy uda się potwierdzić dobrą formę w wyjazdowym pojedynku z KP Sopot?