Starosta Pucki informuje

Materiał informacyjny Powiatu Puckiego

GKK.6641.4.2.2023
Puck, dnia 18.04.2024 r.

INFORMACJA STAROSTY PUCKIEGO

o wyłożeniu projektu operatu opisowo-kartograficznego do wglądu osób fizycznych, osób prawych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej z obrębu Jastrzębia Góra i Tupadły w gminie Władysławowo.

Na podstawie art. 24a ust. 4 i 5 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1752 z poźn. zm.), Starosta Pucki informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pucku zostanie wyłożony do wglądu osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, projekt operatu opisowo - kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków, w zakresie gruntów z obrębu Jastrzębia Góra i Tupadły, w gminie Władysławowo, powiat pucki, województwo pomorskie.

Wyłożenie projektu operatu opisowo-kartograficznego odbędzie się w terminie od dnia 13.05.2024 r. do dnia 03.06.2024 r. w budynku Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru przy ul. Kolejowej 7B, pokój nr 48 w godzinach:

  • poniedziałek – środa od 9:00 do 14:00
  • czwartek od 9:00 do 16:00
  • piątek od 9:00 do 13:00

Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane ujawnione w projekcie operatu opisowo-kartograficznego, może w okresie wyłożenia projektu do wglądu zgłaszać uwagi do tych danych.

Osoby chcące wnieść uwagi do projektu operatu-opisowo kartograficznego, powinny okazać dokument potwierdzający tożsamość. W przypadku współwłaścicieli, małżeńskiej wspólności ustawowej – uczestnikami są wszystkie strony. W imieniu zainteresowanych mogą występować umocowani w formie pisemnej pełnomocnicy.

Ponadto Starosta Pucki udostępni projekt operatu opisowo-kartograficznego za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poprzez serwis Biuletynu Informacji Publicznej starostwa (https://www.bip.starostwo.puck.pl/), po wyborze z menu podmiotowego zakładki: wyłożenie projektu operatu opisowo-kartograficznego z obrębu Jastrzębia Góra i Tupadły.

Składanie uwag do projektu operatu opisowo-kartograficznego, możliwe będzie również w formie elektronicznej (wzór wniosku do pobrania na stronie: https://www.bip.starostwo.puck.pl) za pośrednictwem platformy e-puap.

Starosta Pucki
Jarosław Białk

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na puck.naszemiasto.pl Nasze Miasto