Mistrz Polski i wielokrotny zwycięzca zawodów lekkoatletycznych z gratulacjami od COS OPO Cetniewo

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Grzegorz Kujawski z Pucka, wielokrotny Mistrz Polski i zwycięzca ogromnej ilości zawodów lekkoatletycznych został doceniony, a oficjalne pogratulował mu dyrektor Centralnego Ośrodka Sportowego Cetniewo Michał Kowalski.

Grzegorz Kujawski, biegacz z Pucka jest bardzo dobrze znany w środowisku sportowym w całej Polsce: wszystko ze względu na swoje osiągnięcia, w które wlicza się m.in. trzykrotne zdobycie tytułu Mistrza Polski oraz wielokrotne zajęcie podium (często miejsca pierwszego) w najróżniejszych zawodach biegowych.

W ciągu zaledwie jednego roku na pierwszym miejscu podium stanął aż 7 razy, na drugim - 12, na trzecim - 6 razy. Tylko 5 razy zajął miejsca poza podium.

Jego osiągnięcia zauważono i postanowiono docenić we Władysławowie. W Centralnym Ośrodku Sportowym Cetniewo dyrektor Michał Kowalski osobiście pogratulował Grzegorzowi Kujawskiemu z okazji bardzo udanego sezonu lekkoatletycznego 2020 oraz zdobycie tytułów Mistrza Polski w kategorii Masters.

- Bardzo miła niespodzianka i zarazem motywacja do dalszej pracy - skomentował Mistrz Polski z Pucka. - Serdecznie dziękuję COS OPO Cetniewo, a w szczególności panu dyrektorowi Michałowi Kowalskiemu za zauważenie mojej skromnej osoby. Liczę, że wspólnie osiągniemy jeszcze więcej.

Mistrz Błachowicz liczy na nokaut!

Wideo

Dodaj ogłoszenie